0

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات آترامارت

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر جهت استفاده بهینه و نیز آشنایی با سایت آترامارت و جلوگیری از بیش آمدن هرگونه مشکل در خریدها به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت آترامارت هنگام استفاده از پروفایل های شخصی ،طرح های تشویقی ،ویدئوهای رسانه تصویری آترامارت و سایر خدمات ارائه شده توسط آترامارت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمت آترامارت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آترامارت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب میشود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های آترامارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی که در قوانین مندرج ،رویه ها و سرویس های آترامارت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری با کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کابری خود در فرم ثبت نام درج کرده است، به سایت آترامارت وارد گردیده و از خدمات سایت استفاده و یا خرید می نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات آترامارت استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به آترامارت ایمیل می زنید. این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه باشد. شما موافقت می کنید که آترامارت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت دریافت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه با پروموشن ها امکان دارد آترامارت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، می توانند این گزینه ها را انتخاب ننمایند.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی

 آترامارت همواره با احترام به اطلاعات کاربران، آنها را حفظ و نگهداری خواهد نمود.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آترامارت مانند متن، گرافیک، آرم، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد فایل دانلود و کپی ،داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آترامارت جزئی از اموال آترامارت محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آترامارت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای آترامارت محفوظ می دارد. علاوه بر این و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آترامارت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آترامارت است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات ،مشخصات فنی ،قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت آترامارت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب دانلود یا کپی کردن اطلاعات یا مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آترامارت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آترامارت ،کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می پذیرد به عهده کاربران است. آترامارت محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان تر هستند، می بایست با اطلاع والدین و یا قیم قانونی به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت است .ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمی گیریم. وب سایت آترامارت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر و همچنین هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچونyahoo messenger  یاmsn messenger  و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش «ارتباط با ما» استفاده کنند.شرایط عدم تحویل کالا

احتمال بروز خطای انسانی و یا نقص فنی سایت در قیمت گذاری کالا وجود دارد. در صورت بروز مشکلات فنی سایت، درست نبودن قیمت ها به دلیل نوسانات شدید بازار و ثبت قیمت های اشتباه توسط اپراتور و تامین کنندگان، قیمت صحیح کالا به اطلاع خریدار خواهد رسید. در صورت عدم پذیرش خریدار، مبلغ پرداختی طی مدت 48 ساعت به حساب وی واریز خواهد شد.

 

STR_MSG_NOPAGE